USA Industrials ZUSAH3.5X11
Part No.:
ZUSAH3.5X11
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK100
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH3.5X11 Specifications
Diameter - Inside:
0.433" (11.00mm)
Diameter - Outside:
0.709" (18.00mm)
Width / Cross Section:
0.138" (3.51mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C