USA Industrials ZUSAH3.5X118
Part No.:
ZUSAH3.5X118
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK2
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH3.5X118 Specifications
Diameter - Inside:
4.646" (118.00mm)
Diameter - Outside:
4.921" (125.00mm)
Width / Cross Section:
0.138" (3.51mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C