USA Industrials ZUSAH3.5X123
Part No.:
ZUSAH3.5X123
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK2
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH3.5X123 Specifications
Diameter - Inside:
4.843" (123.00mm)
Diameter - Outside:
5.118" (130.00mm)
Width / Cross Section:
0.138" (3.51mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C