USA Industrials ZUSAH3.5X23
Part No.:
ZUSAH3.5X23
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK50
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAH3.5X23 Specifications
Diameter - Inside:
0.906" (23.00mm)
Diameter - Outside:
1.181" (30.00mm)
Width / Cross Section:
0.138" (3.51mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C