USA Industrials ZUSAH3.5X32
Part No.:
ZUSAH3.5X32
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK25
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH3.5X32 Specifications
Diameter - Inside:
1.260" (32.00mm)
Diameter - Outside:
1.535" (39.00mm)
Width / Cross Section:
0.138" (3.51mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C