USA Industrials ZUSAH3.5X33
Part No.:
ZUSAH3.5X33
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK50
Shipping
Inventory:3
Comments
ZUSAH3.5X33 Specifications
Diameter - Inside:
1.299" (33.00mm)
Diameter - Outside:
1.575" (40.00mm)
Width / Cross Section:
0.138" (3.51mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C