USA Industrials ZUSAH3.5X69
Part No.:
ZUSAH3.5X69
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK5
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAH3.5X69 Specifications
Diameter - Inside:
2.717" (69.00mm)
Diameter - Outside:
2.992" (76.00mm)
Width / Cross Section:
0.138" (3.51mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C