USA Industrials ZUSAH3.5X87
Part No.:
ZUSAH3.5X87
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK10
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH3.5X87 Specifications
Diameter - Inside:
3.425" (87.00mm)
Diameter - Outside:
3.701" (94.00mm)
Width / Cross Section:
0.138" (3.51mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C