USA Industrials ZUSAH3.5X94
Part No.:
ZUSAH3.5X94
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK10
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAH3.5X94 Specifications
Diameter - Inside:
3.701" (94.00mm)
Diameter - Outside:
3.976" (101.00mm)
Width / Cross Section:
0.138" (3.51mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C