USA Industrials ZUSAH3.5X95
Part No.:
ZUSAH3.5X95
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK10
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAH3.5X95 Specifications
Diameter - Inside:
3.740" (95.00mm)
Diameter - Outside:
4.016" (102.00mm)
Width / Cross Section:
0.138" (3.51mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C