USA Industrials ZUSAH3X106
Part No.:
ZUSAH3X106
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK15
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH3X106 Specifications
Diameter - Inside:
4.173" (106.00mm)
Diameter - Outside:
4.409" (112.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C