USA Industrials ZUSAH3X114.5
Part No.:
ZUSAH3X114.5
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK10
Shipping
Inventory:4
Comments
ZUSAH3X114.5 Specifications
Diameter - Inside:
4.508" (114.50mm)
Diameter - Outside:
4.744" (120.50mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C