USA Industrials ZUSAH3X11.5
Part No.:
ZUSAH3X11.5
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK50
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH3X11.5 Specifications
Diameter - Inside:
0.453" (11.50mm)
Diameter - Outside:
0.689" (17.50mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C