USA Industrials ZUSAH3X119
Part No.:
ZUSAH3X119
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK5
Shipping
Inventory:484
Comments
ZUSAH3X119 Specifications
Diameter - Inside:
4.685" (119.00mm)
Diameter - Outside:
4.921" (125.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C