USA Industrials ZUSAH3X129.5
Part No.:
ZUSAH3X129.5
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK10
Shipping
Inventory:3
Comments
ZUSAH3X129.5 Specifications
Diameter - Inside:
5.098" (129.50mm)
Diameter - Outside:
5.335" (135.50mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C