USA Industrials ZUSAH3X134
Part No.:
ZUSAH3X134
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK10
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAH3X134 Specifications
Diameter - Inside:
5.276" (134.00mm)
Diameter - Outside:
5.512" (140.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C