USA Industrials ZUSAH3X14
Part No.:
ZUSAH3X14
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK100
Shipping
Inventory:5
Comments
ZUSAH3X14 Specifications
Diameter - Inside:
0.551" (14.00mm)
Diameter - Outside:
0.787" (20.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C