USA Industrials ZUSAH3X152
Part No.:
ZUSAH3X152
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK5
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH3X152 Specifications
Diameter - Inside:
5.984" (152.00mm)
Diameter - Outside:
6.220" (158.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C