USA Industrials ZUSAH3X154.5
Part No.:
ZUSAH3X154.5
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK5
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH3X154.5 Specifications
Diameter - Inside:
6.083" (154.50mm)
Diameter - Outside:
6.319" (160.50mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C