USA Industrials ZUSAH3X15.5
Part No.:
ZUSAH3X15.5
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK50
Shipping
Inventory:4
Comments
ZUSAH3X15.5 Specifications
Diameter - Inside:
0.610" (15.50mm)
Diameter - Outside:
0.846" (21.50mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C