USA Industrials ZUSAH3X185
Part No.:
ZUSAH3X185
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK5
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH3X185 Specifications
Diameter - Inside:
7.283" (185.00mm)
Diameter - Outside:
7.520" (191.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C