USA Industrials ZUSAH3X189
Part No.:
ZUSAH3X189
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK5
Shipping
Inventory:3
Comments
ZUSAH3X189 Specifications
Diameter - Inside:
7.441" (189.00mm)
Diameter - Outside:
7.677" (195.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C