USA Industrials ZUSAH3X19
Part No.:
ZUSAH3X19
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK50
Shipping
Inventory:309
Comments
ZUSAH3X19 Specifications
Diameter - Inside:
0.748" (19.00mm)
Diameter - Outside:
0.984" (25.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C