USA Industrials ZUSAH3X190
Part No.:
ZUSAH3X190
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK5
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAH3X190 Specifications
Diameter - Inside:
7.480" (190.00mm)
Diameter - Outside:
7.717" (196.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C