USA Industrials ZUSAH3X24.5
Part No.:
ZUSAH3X24.5
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK25
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH3X24.5 Specifications
Diameter - Inside:
0.965" (24.50mm)
Diameter - Outside:
1.201" (30.50mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C