USA Industrials ZUSAH3X28.5
Part No.:
ZUSAH3X28.5
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK50
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH3X28.5 Specifications
Diameter - Inside:
1.122" (28.50mm)
Diameter - Outside:
1.358" (34.50mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C