USA Industrials ZUSAH3X32
Part No.:
ZUSAH3X32
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK50
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAH3X32 Specifications
Diameter - Inside:
1.260" (32.00mm)
Diameter - Outside:
1.496" (38.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C