USA Industrials ZUSAH3X40
Part No.:
ZUSAH3X40
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK25
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH3X40 Specifications
Diameter - Inside:
1.575" (40.00mm)
Diameter - Outside:
1.811" (46.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C