USA Industrials ZUSAH3X49
Part No.:
ZUSAH3X49
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK25
Shipping
Inventory:3
Comments
ZUSAH3X49 Specifications
Diameter - Inside:
1.929" (49.00mm)
Diameter - Outside:
2.165" (55.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C