USA Industrials ZUSAH3X52
Part No.:
ZUSAH3X52
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK25
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAH3X52 Specifications
Diameter - Inside:
2.047" (52.00mm)
Diameter - Outside:
2.283" (58.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C