USA Industrials ZUSAH3X60
Part No.:
ZUSAH3X60
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK10
Shipping
Inventory:4
Comments
ZUSAH3X60 Specifications
Diameter - Inside:
2.362" (60.00mm)
Diameter - Outside:
2.598" (66.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C