USA Industrials ZUSAH3X74
Part No.:
ZUSAH3X74
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK25
Shipping
Inventory:3
Comments
ZUSAH3X74 Specifications
Diameter - Inside:
2.913" (74.00mm)
Diameter - Outside:
3.150" (80.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C