USA Industrials ZUSAH3X90
Part No.:
ZUSAH3X90
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK10
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH3X90 Specifications
Diameter - Inside:
3.543" (90.00mm)
Diameter - Outside:
3.780" (96.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C