USA Industrials ZUSAH3X94
Part No.:
ZUSAH3X94
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK15
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH3X94 Specifications
Diameter - Inside:
3.701" (94.00mm)
Diameter - Outside:
3.937" (100.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C