USA Industrials ZUSAH3X96
Part No.:
ZUSAH3X96
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK15
Shipping
Inventory:3
Comments
ZUSAH3X96 Specifications
Diameter - Inside:
3.780" (96.00mm)
Diameter - Outside:
4.016" (102.00mm)
Width / Cross Section:
0.118" (3.00mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C