USA Industrials ZUSAH4X160
Part No.:
ZUSAH4X160
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK5
Shipping
Inventory:5
Comments
ZUSAH4X160 Specifications
Diameter - Inside:
6.299" (160.00mm)
Diameter - Outside:
6.614" (168.00mm)
Width / Cross Section:
0.157" (3.99mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C