USA Industrials ZUSAH4X18
Part No.:
ZUSAH4X18
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK50
Shipping
Inventory:5
Comments
ZUSAH4X18 Specifications
Diameter - Inside:
0.709" (18.00mm)
Diameter - Outside:
1.024" (26.00mm)
Width / Cross Section:
0.157" (3.99mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C