USA Industrials ZUSAH4X20
Part No.:
ZUSAH4X20
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK50
Shipping
Inventory:4
Comments
ZUSAH4X20 Specifications
Diameter - Inside:
0.787" (20.00mm)
Diameter - Outside:
1.102" (28.00mm)
Width / Cross Section:
0.157" (3.99mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C