USA Industrials ZUSAH4X228
Part No.:
ZUSAH4X228
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK2
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH4X228 Specifications
Diameter - Inside:
8.976" (228.00mm)
Diameter - Outside:
9.291" (236.00mm)
Width / Cross Section:
0.157" (3.99mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C