USA Industrials ZUSAH4X232
Part No.:
ZUSAH4X232
Description:
NBR ORING 4WD X 232ID MM
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH4X232 Specifications
Diameter - Inside:
9.134" (232.00mm)
Diameter - Outside:
9.449" (240.00mm)
Width / Cross Section:
0.157" (3.99mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C