USA Industrials ZUSAH4X242
Part No.:
ZUSAH4X242
Description:
NBR ORING 4WD X 242ID MM
Shipping
Inventory:5
Comments
ZUSAH4X242 Specifications
Diameter - Inside:
9.528" (242.00mm)
Diameter - Outside:
9.843" (250.00mm)
Width / Cross Section:
0.157" (3.99mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C