USA Industrials ZUSAH4X25
Part No.:
ZUSAH4X25
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK50
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAH4X25 Specifications
Diameter - Inside:
0.984" (25.00mm)
Diameter - Outside:
1.299" (33.00mm)
Width / Cross Section:
0.157" (3.99mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C