USA Industrials ZUSAH4X250
Part No.:
ZUSAH4X250
Description:
NBR ORING 4WD X 250ID MM
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH4X250 Specifications
Diameter - Inside:
9.843" (250.00mm)
Diameter - Outside:
10.157" (258.00mm)
Width / Cross Section:
0.157" (3.99mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C