USA Industrials ZUSAH4X26
Part No.:
ZUSAH4X26
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK25
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH4X26 Specifications
Diameter - Inside:
1.024" (26.00mm)
Diameter - Outside:
1.339" (34.00mm)
Width / Cross Section:
0.157" (3.99mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C