USA Industrials ZUSAH4X44
Part No.:
ZUSAH4X44
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK25
Shipping
Inventory:3
Comments
ZUSAH4X44 Specifications
Diameter - Inside:
1.732" (44.00mm)
Diameter - Outside:
2.047" (52.00mm)
Width / Cross Section:
0.157" (3.99mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C