USA Industrials ZUSAH4X54
Part No.:
ZUSAH4X54
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK20
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH4X54 Specifications
Diameter - Inside:
2.126" (54.00mm)
Diameter - Outside:
2.441" (62.00mm)
Width / Cross Section:
0.157" (3.99mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C