USA Industrials ZUSAH4X55
Part No.:
ZUSAH4X55
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK20
Shipping
Inventory:4
Comments
ZUSAH4X55 Specifications
Diameter - Inside:
2.165" (55.00mm)
Diameter - Outside:
2.480" (63.00mm)
Width / Cross Section:
0.157" (3.99mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C