USA Industrials ZUSAH4X58
Part No.:
ZUSAH4X58
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK20
Shipping
Inventory:3
Comments
ZUSAH4X58 Specifications
Diameter - Inside:
2.283" (58.00mm)
Diameter - Outside:
2.598" (66.00mm)
Width / Cross Section:
0.157" (3.99mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C