USA Industrials ZUSAH4X65
Part No.:
ZUSAH4X65
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK20
Shipping
Inventory:2
Comments
ZUSAH4X65 Specifications
Diameter - Inside:
2.559" (65.00mm)
Diameter - Outside:
2.874" (73.00mm)
Width / Cross Section:
0.157" (3.99mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C