USA Industrials ZUSAH4X74
Part No.:
ZUSAH4X74
Description:
O-RING BUNA-N BLACK PK10
Shipping
Inventory:1
Comments
ZUSAH4X74 Specifications
Diameter - Inside:
2.913" (74.00mm)
Diameter - Outside:
3.228" (82.00mm)
Width / Cross Section:
0.157" (3.99mm)
Operating Temperature:
-40°C ~ 121°C